Bold Brand Hakkında

Cesur markaların dünyasına, Bold Brand’e hoş geldiniz.

Bold Brand, dijital çağda başarılı olmak isteyen cesur ve vizyoner markalar için stratejik bir ortaktır. Bold Brand olarak marka ve insan arasındaki özgün ve anlamlı bağlantının gerçek bir marka kimliği yaratmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Dijital dünyada rekabet etmek ve var olmak gün geçtikçe zorlaştı. Bu zorlu süreçte markanızın hedeflerini, değerlerini ve vizyonunu anlayıp , yapay zeka teknolojisini kullanarak size özel sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İhtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi ve sonuç odaklı çözümleri sunmak için buradayız.

Brandıng

Marka insanın zihninde yaşar. Her markanın anlatacak benzersiz bir hikayesi olduğuna inanıyoruz ve markaların hikayelerini akılda kalacak ve ilham verecek şekilde anlatmalarına yardımcı oluyoruz. Markaların görsel tasarım dilini temsil ettikleri vizyon doğrultusunda tasarlıyor ve global bir marka kimliği yaratıyoruz.

Socıal Medıa Management

Sosyal medya artık yeni nesil pazarlama dünyasının güncel platformlarıdır. Firmaların sosyal medyalarını marka vizyonlarını ifade edecek şekilde tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Marketıng

En güncel dijital araçlar ve yapay zekâdan yararlanarak yeni nesil sonuç odaklı pazarlama stratejileri üretiyor ve verileri değerlendirerek doğru pazarlama hamleleriyle firmaları rakiplerinden daha ön plana çıkartıyoruz.

Content Marketıng

Doğru ve etkileyici bir içerikler üretmek etkili pazarlama stratejisinin ilk aşamasıdır. İşletmelerin video-fotoğraf çekimleri, blog yazıları vb. süreçleri profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Advertısıng

Marka ve insan arasındaki eşsiz ve anlamlı bağlantının özgün bir tasarım ile aktarmanın kilit bir rol oynadığına inanıyoruz. Markaların vizyon ve değerlerini temsil eden tasarımlar üretiyoruz.

Web Desıgn

Web sitesi dijital dünyadaki kimliğinizdir. Potansiyel müşterilere kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunacak özel web tasarımları ile firmaların kurumsal görünümlerini geliştiriyor ve internet dünyasındaki varlıklarını güçlendiriyoruz.

İşlerimiz

İşimizi keyifle yapıyoruz ve birlikte çalıştığımız markalar için tam olarak hayal ettiklerini hatta daha fazlasını sunmaktan gurur duyuyoruz.

Blog & Marka Gündemi

Marka ve pazarlama dünyası her gün bam başka bir gelişme ve yenilikle kapımızı çalıyor. Bu yeniliklere her zaman hazır olup takip edebilin diye sizlerle paylaşıyoruz.

Seçiminizle eşleşen öğe bulunamadı.

Brands should think of themselves not as storytellers but as storybuilders. We plant seeds of content and let our community build on it.
Branding is the process of connecting good strategy with good creativity
Design is the silent ambassador of your brand

Bizimle İletişime Geçin

Markanızı Ücretsiz Analiz Ediyoruz.

Markanızın ihtiyaçlarını belirleyip nasıl ileri taşıyabileceğimizi konuşmak için hemen iletişime geç.

    Bizi Arayın:

    +90 535 673 21 03

    Adres:

    19 Mayıs Mahallesi, Turaboğlu Sokak, H. Yazgan Plaza, No :4 Kadıköy / İstanbul